DevOps mérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT. Alkalmazás Üzemeltetési Osztálya

DevOps mérnök munkatársat keres

Téged keresünk, ha a villamosenergia-iparban kamatoztatnád az IT tudásodat és szeretnél olyan komplex rendszerek fejlesztésében és üzemeltetésében részt venni, amiket csak a rendszerirányítóknál találsz meg.

Légy nyitott ránk, nem fogod megbánni! Erősítsd a MAVIR IT csapatát. Hozd be az új ötleteidet, gondolkodjunk együtt! Valósítsuk meg együtt! Éljük meg a sikereket együtt!

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Openshift cluster üzemeltetése és fejlesztése,
  • CI/CD folyamatok elvégzése, fejlesztése,
  • ELK clusterben a beérkező események nyomon követése,
  • CI/CD eszközök fejlesztésében és karbantartásában való aktív részvétel
  • Feladataidhoz tartozó dokumentációk elkészítése

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Ismersz legalább egy programnyelvet,
  • Jártas vagy legalább egy szkriptnyelvben,
  • Érted az angol nyelvű dokumentációkat,
  • Van szakirányú informatikai (felső-vagy középfokú) képesítésed,
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalatod van hasonló munkakörben,
  • Érdeklődsz az új, izgalmas feladatok iránt, szeretsz tanulni, fejlődni.

ELŐNNYEL INDULSZ, HA:

  • Konténerizált környezetben szereztél már tapasztalatot,
  • Rendelkezel kubernetes/openshift üzemeltetési ismeretekkel,
  • Dolgoztál már Ci/CD eszközökkel,
  • Nem idegen számodra a GIT verziókezelő rendszer,
  • Könnyedén elboldogulsz a Linux parancssori eszközökkel.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér,
  • Rugalmas munkaidő és nagy arányú home office lehetőség,
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás,
  • Versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű béren kívüli juttatások (cafeteria, 13. havi fizetés stb.)
  • Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök,
  • Ha szeretsz sportolni, akkor a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más).

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest III. kerület Anikó u. 4.
  • Home Office

Az álláshirdetésre  (Tárgy: “AÜZO_DevOps mérnök”) várjuk jelentkezését  fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével.

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatkezelési aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/mavir/adatvedelem).

Budapest