DevOps munkakörbe keresünk tapasztalt munkatársat (Budapest)

Fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatunkba keresünk új Devops munkatársat.

Fiatalos csapatunk több mint 10 éve különböző informatikai fejlesztésekkel; vállalati arculattervezéssel; kormányzati projektekkel; továbbá középvállalatok szervereinek és hálózati infrastruktúrájának kiépítésével, modernizálásával és üzemeltetésével; online fizetési megoldások integrálásával; illetve turisztikai webkamerák üzemeltetésével foglalkozik.

Brigádunkba tapasztalt DevOps munkatársat keresünk.

Elvárásaink feléd:

Linux alapú...
- hálózati ismeretek.
- közepes forgalmú kiszolgálók telepítése és üzemeltetése.
- teljes és paravirtualizációs ismeretek.
- shell programozási, automatizálási tapasztalatok.
- generalizálásra, bővíthetőségre való törekvés.
- Python fanatizmus.

Amit kínálunk számodra:

- barátságos és empatikus légkör;
- kihívásokkal teli feladatok;
- azonnal kezdhető és hosszútávú munkalehetőség;
- jól felszerelt irodánk vár a 14. kerületben, de választhatod a home-office-t is.

Fejlődünk, bővülünk. Légy a csapatunk tagja TE is!

Várjuk az önéletrajzos jelentkezésedet.

Budapest