Tolmács asszisztens (Debrecen)

Tolmács asszisztens

Leírás

Debreceni partnercégünk műszaki területen működik, és keresünk egy lelkes diákot, aki rendelkezik angol nyelvtudással és műszaki érdeklődéssel.

Ha szeretnél tapasztalatot szerezni a műszaki területen, és közben fejlesztenéd tolmácsolási készségeidet, jelentkezz hozzánk Tolmácsnak!

Időintervallum: Május-Június

Feladatok

  • Angol-magyar és magyar-angol tolmácsolás műszaki megbeszéléseken, tárgyalásokon és prezentációkon
  • Műszaki dokumentumok és anyagok fordítása
  • Segítségnyújtás nemzetközi ügyfelekkel való kommunikáció során
  • Együttműködés a műszaki csapatokkal és projektmenedzserekkel
  • Előny: német nyelvtudás

Elvárások
  • Középszintű vagy emelt szintű angol nyelvtudás, mind szóban, mind írásban
  • Műszaki érdeklődés és hajlandóság a szakmai fejlődésre
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képességek
  • Rugalmasság és hajlandóság tanulmányok mellett dolgozni 4-6 órában

Amit kínálunk
  • 2500 Ft-os órabér,
  • Rugalmas részmunkaidő (május/június),
  • Kellemes munkakörnyezet és szuper csapat!

Ha szeretnél részese lenni egy dinamikus csapatnak és fejlesztenéd nyelvi és szakmai készségeidet, kérjük, küldd el önéletrajzodat az [email protected] email címre vagy hívd a +36 20 373 29 69-es telefonszámot!

Várjuk jelentkezésedet!

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen