Dietetikus szakértő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Dietetikus szakértő

Dietetikus szakértő@BioTechUSA

Állás leírása:

Ebben a pozícióban Te leszel a 3 fős szakértői csapatunk egyik legmeghatározóbb tagja, akinek fő feladata lesz, hogy szakértőként támogassa vásárlóinkat, szorosan együtt dolgozzon a társosztályokkal, valamint képviseljen minket rendezvényeken és online platformokon. Gyere és segíts egészségesebbé tenni a világot!

Szakmai ismeretek:

  • Dietetikus végzettség (*****)
  • Tanácsadói vénával rendelkezel (*****)
  • Kiváló kommunikációs készség (*****)
  • Hasonló munkatapasztalat (*****)

Emberi tulajdonságok:

  • Önálló munkavégzés
  • Ügyfélcentrikus
  • Kreativitás, új ötletek
  • Barátságos és segítőkész

Végzettség:

  • Egyéb(Bármilyen fokú diploma))
  • Egészségügy(BA diploma))

Nyelvtudás:

  • Angol(Társalgási szint))

Feladatok:

Szakértő válaszol felületek napi szintű kezelése,, Social média posztok, szakmai cikkek, interjúk, termékszövegek ellenőrzése, javítása, megírása, Új termékek bevezetésének támogatása, Társosztályokkal való napi szintű egyeztetés és kapcsolattartás, Videós anyagok készítése (script írástól a felvételig)

A cégről

Termékünkről:

Étrend-kiegészítő gyártó, forgalmazó és tanácsadó

Nálunk mindent megtalálsz, ha alakformálás a célod, fogyni vagy izmosodni szeretnél, növelni akarod a teljesítményedet, vagy többet tennél az egészségedért. A legújabb világpiaci trendeket követő étrend-kiegészítőinket a kiváló minőség és a harmonikus ízvilág jellemzi. A bűntudatmentesen fogyasztható healthy lifestyle termékeink nemcsak praktikusak, de útrakészek is.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest