Digitális divízióvezető (Budapest)

Teljes munkaidő, napi 8 óra, heti 5 nap, munkavégzés helye: Budapest, V. kerület. ( home office részben biztosított)

Budapest új arculatának építésén dolgozunk. Olyan várost szeretnénk, amit az itt élők és az ide látogatók még inkább magukénak éreznek és szeretnek. Ehhez eseményeket szervezünk, kampányokat indítunk valamint új kommunikációs csatornákat hozunk létre, hogy közvetlenül tudjunk szólni a városban élőkhöz és nekik is legyen lehetőségük beleszólni abba, mi és hogyan történik a városban. A munkát egy 2021-ben létrejött fővárosi tulajdonú cégben, a Budapest Brand nZrt.-ben végezzük.

Egyik feladatunk olyan digitális megoldásokat szállítani, melyek az itt élő budapestiek és az idelátogatók életét megkönnyítik, színesítik, és szeretnek használni. Digitális csapatunk Budapest fejlesztési stratégiája mentén digitális szolgáltatások létrehozásáért, összehangolásáért és működtetéséért felel.

Projektjeink: budapestinfo.hu, enbudapestem.hu, ÉnBudapestem mobil app, Budapest turisztikai mobil app (Budapest Card digitalizálása), CRM rendszer, egyéb Budapest Brandnél futó projektek.

Digitális divízióvezető

Ezek lennének a feladataid:

  • IT háttér biztosítása, a digitális csapat vezetése és ellenőrzése
  • IT és digitális projektek szakmai irányítása, vezetése
  • Meglévő technológiai, szervezeti működés menedzsmentje
  • Cég céljaihoz illeszkedő jövőbeni technológiák és szervezet kialakítása, fejlesztése, menedzsmentje, technológiai vízió megalkotása,
  • Részvétel projektek, termékportfólió tervezésében
  • Külső beszállítókkal (üzemeltetés, fejlesztés, IT tanácsadás) való szerződési szintű kapcsolattartás, minőségellenőrzés
  • Üzletfolytonosság biztosítása
  • IT üzemeltetés költségeivel való gazdálkodás, a fejlesztési büdzsé követésének felelőssége
  • segíted a UX/UI csapatot az üzleti és felhasználói igények feltárásában és tervezésben
  • Digitális termékek specifikációjának készítése
  • a leszállítással összefüggő kockázatokat és akadályokat azonosítasz és dolgozol azok mérséklésén
  • irányt mutatsz külső fejlesztőcsapatnak / ügynökségeknek és koordinálod munkájukat feladatok és határidők kiosztásával, betartásával
  • folyamatosan együttműködsz az érintett munkatársakkal, biztosítva az igények legpontosabb felmérését és a fejlesztések átláthatóságát (pl. Státuszriportok, költségvetések, ütemterv készítésével)
  • bevonod azokat a munkatársakat, a digitális termék elindításánál feladataik merülnek fel és ellátod őket megfelelő információval
  • CMS beállításokat végzel, ha szükséges
  • tesztelést, minőségbiztosítást végzel, vagy koordinálsz
  • biztosítod, hogy a folyamatok megfelelően dokumentálva legyenek, különös tekintettel a közigazgatási szabályokra, valamint segíted a szervezetet a pénzügyi és adminisztrációs feladatok teljesítése céljából

Téged keresünk, ha van….

  • Digitális termékek létrehozásában vagy komplex IT rendszerek üzemeltetésben legalább 4 év tapasztalatod
  • Projektmenedzsment tapasztalatod
  • Munkatársak irányításában szerzett minimum 5 éves vezetői tapasztalatod
  • Van víziód arról, hogy digitális csatornákat érdemes építeni a városiaknak
  • Dolgoztál már bürokratikus, erősen szabályozott környezetben
  • Van felsőfokú végzettséged
  • Jó problémamegoldó és kiváló kommunikációs készséggel
  • Angol nyelvtudásod

Nem elvárás, de hasznos, ha...

  • dolgoztál már Agilis módszertan szerint
  • ismered az analitikai eszközöket, van tapasztalatod A/B teszteléssel

Amit kínálunk:

  • részt vehetsz Budapesten lakó és az ide látogató emberek jelentős részét érintő fejlesztésekben
  • egy fiatal, de tapasztalt digitális szakemberekből álló csapat vezetője lehetsz
  • versenyképes bér
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • béren kívüli juttatás
  • rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • szakmai rendezvények

Jelentkezésedet magyar vagy angol nyelvű önéletrajzzal, motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva várjuk.

Budapest