Digitális üzletág igazgató (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A HVG Kiadó ZRt. Digitális üzletág igazgatót keres.

Feladatok

  • A kiadó digitális portfóliójának üzleti irányítása.
  • Együttműködés az oldalak tartalmáért felelős vezetőkkel és a fejlesztési részleggel.
  • Az értékesítés támogatása a bevételi tervek elérésében és a hirdetőpartnerek kiszolgálásában, új hirdetési megoldások alkalmazásában.
  • Kapcsolattartás hazai és nemzetközi szakmai szervezetekkel, piaci szereplőkkel.
  • A termékek éves terveinek kialakítása, részvétel a termékstratégiák meghatározásában.
  • Az termékmarketing, a közösségi médiamegjelenések támogatása.
  • Új projektek, termékek, szolgáltatások kezdeményezése, specifikálása és irányítása.

Elvárások

  • Sok éves tapasztalat lehetőleg nagy forgalmú digitális termékek működtetésében, fejlesztésében.
  • Az online médiapiac és a fontosabb termékek alapos ismerete.
  • Stratégiai gondolkodás.
  • Digitális eszközök és szoftverek ismerete
  • Nagy munkabírás, stressztűrő képesség, váratlan helyzetek megfelelő kezelése.
  • Precizitás és sokoldalúság, gondos munkavégzés
  • Gyors és önálló tanulási képesség.
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Önállóságot: vezetői pozíciót egy sikeres termékcsaládnál.
  • Anyagi érdekeltséget a sikerben.
  • Tanulást: Lehetőséget az újdonságok folyamatos megismerésére.
  • Csapatot: a HVG elkötelezett kollektívájához való tartozást.
  • Tájékozottságot a világ dolgairól a HVG termékeiből.
  • Zöld környezetet: a munkavégzés helye 1037 Montevideó utca 14.

Budapest