DIGITALIZÁCIÓS PROJEKTMENEDZSER (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

DIGITALIZÁCIÓS PROJEKTMENEDZSER

A több mint 1 200 munkavállalót foglalkoztató Nemzeti Sportügynökség Zrt. a hazai és nemzetközi sport minden területén jelen van, mind a sportpolitikában, sportstratégiában és a sportlétesítmények üzemeltetésében.

Nemzeti Sportügynökség Nonprofit Zrt. (1143 Budapest, Stefánia út 51.)

munkatársat keres

FŐBB FELADATOK:

  • A szervezet digitalizációs fejlesztésében való aktív részvétel
  • A digitalizálni, és automatizálni szükséges területek, részfeladatok, folyamatok feltárása, a digitalizációs projekt megtervezése, megfelelő előkészítése, bevezetése
  • Meglévő folyamatok fejlesztési igényeinek felmérése, kivitelezése
  • Szoftverfejlesztési projektek támogatása a biztonsági szempontok figyelembevételével
  • Az IT biztonsági keretrendszer állapotának nyomon követése, fejlesztése
  • Fejlesztési igények specifikációinak támogatása architekturális szempontból, megoldások keresése, koordinálása
  • Szervezeti IT architektúra tervezése, optimalizálása, modernizálása
  • A meglévő adattárház, adatbázisok, adatfeldolgozó rendszerek kiegészítése, adaptálása és optimalizálása
  • Rendszerkapcsolatok, adatáramlások modellezése, tervezése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség
  • 3-5 éves informatikai és/vagy gazdasági területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Döntéshozatali képesség architektúrák kialakítása és fejlesztésére vonatkozóan
  • Digitalizációs és automatizációs megoldások ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

A munkakör betöltése magyar állampolgársághoz, büntetlen előélethez (erkölcsi bizonyítványhoz) és cselekvőképességhez kötött.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Digitális fejlesztésekben és adatvédelmi megfelelésben való jártasság.
  • Big4 cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Posszeidon rendszer ismerete
  • Kibervédelmi előírások és szabványok ismerete

MIT AJÁNLUNK MUNKATÁRSAINKNAK?

  • Közösségi rendezvényeket és egész évben izgalmas vállalati programokat
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását
  • Munkatársi kedvezményeket a Nemzeti Sportügynökség létesítményeiben
  • Meghatározott munkaviszonyban eltöltött idő után járó jutalmat
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomagot (pl. Széchenyi Pihenő Kártya juttatás, monitor előtti munkavégzés esetén éleslátást biztosító szemüveg támogatás, közigazgatási határon kívülről

  • Amennyiben rendelkezel a szükséges kompetenciákkal, készségekkel, és csatlakozni szeretnél a Nemzeti Sportügynökség Zrt. munkavállalói csapatához, küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod a bérigényed megjelölésével!
Budapest