Digitalizációs szakértő (Budapest)

Nemzetközi pénzügyi szektorban tevékenykedő partnerünk

Digitális Transzformációs területére keresünk

Digitalizációs szakértőt

(e-banking tapasztalattal).

Feladatok

  • Generikus, digitalizált folyamatok (papírmentes értékesítési, tranzakció hitelesítés, naplózási és logolási keretrendszer) kialakításának üzleti oldali irányítása, részvétel a testreszabásban és a megvalósításában
  • Meglévő front-office digitalizált biztosítói folyamatok (értékesítési, ügyfél-kiszolgálási, kár) folyamatos szakmai kontrollja, támogatása és továbbfejlesztése az e-banking tapasztalatok felhasználásával
  • Elektronikus aláírás (digital signature) alkalmazhatóságának kidolgozása a biztosítói core folyamatokban
  • Web és mobilapplikáció alkalmazásgazdai feladatok (keretrendszer kidolgozása, üzemeltetése, továbbfejlesztési koncepció) ellátása.

Te vagy az ideális kolléga, ha:

  • Releváns e-banking (product owner / projektvezető) tapasztalattal rendelkezel
  • Érdekel a felhasználó központú biztosítói digitális termék- és folyamattervezés és menedzsment
  • Ismerősen mozogsz a digitális aláírás, tranzakció logolás, ügyfél és dokumentum hitelesítés területén
  • Szereted a kihívásokat és a komplex projekteket, proaktív vagy és képes az önálló munkavégzésre
  • Határozott és magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban
  • Követed és ismered a pénzügyi digitalizációs trendeket, érdekel a digitális biztosítás és az insurtech világa
  • Tulajdonosi szemlélettel rendelkezel

A pozíció betöltése során előny:

  • Biztosítói tapasztalat
  • Multinacionális környezet ismerete
  • 4-5 év releváns szakmai tapasztalat projektmenedzsmentben

Amit partnerünk kínál:

  • Nagyvállalati környezet, változatos projektek
  • Számos béren kívüli juttatás (cafeteria, céges egészségcsomag, kedvezmények)
  • Hibrid működés (heti több nap otthoni munkavégzés)
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Kötetlen munkarend

Budapest