Direkt stratégiai beszerző (Budapest)

Direkt stratégiai beszerző

Megbízó partnercégük budapesti műszaki központjába keresünk munkatársat:

Direkt stratégiai beszerző

Feladatok:

  • Jelentős értékű, és komplex beszerzési eljárások előkészítése tendereztetése
  • Direkt beszerzési eljárások (tárgyalások, szerződéskötések, megrendelések) bonyolítása - beszerzési projekt menedzsment
  • A rábízott kategóriák folyamatos monitorozása, kapcsolódó piackutatás végzése (épületek, parkolók, infrastruktúra építési és felújítási projektjeinek kivitelezése; műszaki szolgáltatások)
  • A rábízott kategóriákon belül a beszállítók és szerződések menedzselése, proaktív hozzáállás a beszállítói kör bővítéséhez, fejlesztéséhez - részvétel hazai és nemzetközi beszállítók előminősítésében és értékelésében
  • Részvétel a vállalat beszerzési folyamatainak, eredményeinek javításában
  • A beszerzési folyamatok teljes körű dokumentálása és lebonyolítása SAP-ban és e-beszerzési felületen

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség - mérnöki szaktudás/előképzettség előny
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat építőipari komplex beruházásokhoz köthető, ill. műszaki beszerzések területén
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Legalább középfokú, magabiztos angolnyelv-tudás
  • Jó stressztűrő képesség, több feladat, projekt kezelése egyszerre
  • SAP, e-beszerzési rendszer ismerete előny

Amit partnerünk kínál:
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség; együttműködő csapat
  • Nemzetközi, izgalmas munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség; modern IT rendszerek
  • Kihívást jelentő, változatos feladatok

Budapest