Diszpécser (Budapest)

Cégünk országszerte több napelemparkot üzemeltet, amelyek felügyeletéhez és monitorozásához diszpécser munkatársat keres.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Napelemes rendszerek monitoring rendszerének felügyelete és hibák rögzítése
  • Ügyfélkapcsolati feladatok ellátása e-mailben és telefonon
  • Jelentések készítése a parkokat érintő eseményekről
  • Field Service csapat koordinálása

Elvárások:

  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Felsőfokú műszaki irányú végzettség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó szervező képesség és csapatmunkára való hajlandóság
  • Magas szintű szoftveres ismeretek
  • Energiaszektorban / villamosiparban szerzett tapasztalat vagy tanulmányok
  • 12 órás és hétvégi munkarend vállalása / rendelkezésre állás

További elvárások:

  • Magasfokú precizitás
  • Monotonitás tűrő képesség
  • Műszaki beállítottság

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Továbbképzések támogatása
  • Hosszútávú munkavégzési lehetőség
  • Home Office lehetőség

Pályakezdő friss diplomások jelentkezését is várjuk. Munkavégzés akár 100% home office-ban is történhet. Munkavégzéshez telefont, laptopot és egyéb perifériás eszközöket biztosítunk.

Budapest