Diszpécser német nyelvtudással (Kecskemét)

Diszpécser német nyelvtudással

Leírás

Folyékonyan beszélsz NÉMETÜL és szeretnéd magad kipróbálni egy multinacionális vállalatnál? Szeretsz az események sűrűjében lenni? Akkor ragadd meg az alkalmat és jelentkezz!

Feladatok

  • Számítógépes rendszeren keresztül a berendezések állapotának figyelése
  • Információ átadása az üzemzavar-elhárítási munkálatok státuszáról az érintett területeknek
  • A vonatkozó munkamegbízások és visszajelzések összeállítása és gondozása, beleértve az adatok karbantartás tervezési rendszerbe való bevitelét is
  • SAP jelentések fordítása magyarról német nyelvre
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Magabiztos német nyelvtudás írásban
  • 3 műszakos műszakrend vállalása
  • Önállóság és szervezőkészség
  • Jó kommunikációs készség és csapatszellem
  • Az MS-Office ismeret
  • PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, heti 40 órás munkavégzés
  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria és teljesítményértékelés (éves bónusz)
  • Egészségbiztosítás
  • Szociális juttatások
  • Munkába járási támogatás
  • Vállalati jólléti program
  • Vállalati pszichológus, mentális egészséget támogató programok
  • Szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét