Diszponens/Beszerző (Dunakiliti)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Diszponens/Beszerző (Mosonmagyaróvár régió)

Feladatok

  • Alkatrészek és félkész termékek diszponálása a termelés számára
  • Kifutó termékek és azok alkatrészeinek a beszerzése
  • Szállítási határidők és mennyiségek nyomon követése
  • Alapanyagszükséglet előrejelzése vevői lehívások alapján
  • Diszpozíciós és beszállítói törzsadatok kezelése
  • Beszállítói logisztikai reklamációk feldolgozása
  • Szállítási késedelmek elemzése
  • Termékek felfutásának és kifutásának koordinálása
  • Kapcsolattartás a külső beszállítókkal, illetve a németországi anyavállalattal
  • Statisztikák és beszámolók készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Multinacionális cégnél hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Továbbképzési lehetőség

Előnyök

  • Aktív angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Dunakiliti, Mosonmagyaróvár

A fényképes önéletrajzokat magyar és német nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni:+36-30/306-74-10

Dunakiliti