DONORVIZSGÁLÓ ORVOS (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

Válsághelyzetben is növekedni képes egészségügyi szolgáltató partnerünk részére keresünk munkatársat

DONORVIZSGÁLÓ ORVOS

(16-0007)

pozícióba.

Feladatok

  • Donációra való alkalmasság megítélése,
  • A páciensek teljes körű kivizsgálása, egészségügyi állapotfelmérés,
  • Akut helyzetek kezelése,
  • Asszisztensek szakmai felügyelete és irányítása.

Elvárások

  • Orvosi végzettség (előny: szakvizsga),
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Részmunkaidőben és teljes munkaidőben dolgozni tudók jelentkezését is várjuk,
  • Akár vállalkozói munkaviszonyban,
  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Rugalmas munkarend (nincs ügyelet, nincs ünnepnapon munkavégzés).

A munkavégzés helye:

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0007”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu