Donorvizsgáló Orvos (Szolnok)

A hirdetés már lejárt!

Donorvizsgáló Orvos

Leírás

EGÉSZSÉGÜGYI SZAKÉRTŐKÉNT A SIKEREINKHEZ TE IS HOZZÁJÁRULHATSZ!

Szeretnél része lenni egy olyan csapatnak, ahol a vérplazma által életet menthetsz? Exkluzív Plazma Centereinkbe keresünk Donorvizsgáló Orvosokat az alábbi településekre: Békéscsaba, Szolnok, Kecskemét, Tatabánya. Várjuk mindazon leendő kollégáinkat, akik hisznek az egészségügyi területen vállalt felelősség erejében.

Feladatok

  • Plazmaadók vizsgálatainak és állapotfelmérésének elvégzése.
  • Állandó orvosi felügyelet biztosítása
  • Plazmaferezisek felelősségteljes felügyelése
  • Adminisztrációs feladatok precíz és hatékony rendezése

Elvárások
  • Általános orvos végzettség (szakvizsga nélküli orvosokat és rezidenseket is várunk!)
  • Pontosság és szabálykövetés a munkádban,
  • Rugalmas munkaidő vállalása a csapatunkhoz való csatlakozáshoz.

Amit kínálunk
  • Stabil és nemzetközi gyógyszergyártással rendelkező cégcsoport
  • Rugalmas, biztos munkaszerződés és versenyképes juttatási csomag
  • Kiváló munkakörülmények és egy támogató, összetartó csapat,
  • Teljeskörű oktatás és folyamatos belső képzések a fejlődésedért.

Munkavégzés helye

Szolnok

Szolnok