EcoDesign admin gyakornok - Budapest, IV. kerület (WHC02539) (Budapest)

EcoDesign admin gyakornok - Budapest, IV. kerület (WHC02539)

Partnerünk magyar vállalat, mely több mint 120 éves múltra tekint vissza a világítástechnika és villamosítás terén. 2018 áprilisában tért vissza globális, innovatív márkaként a piacra, magyarországi központtal.

A világítástechnika minden területén szeretnénk kimagaslót alkotni. Egyedi és innovatív LED-es megoldásokat nyújtunk ügyfeleink számára beltéri és kültéri világítás területén, legyen szó beltéri szabályozható fényforrásokról vagy közúti/utcai világításról. Emellett az ipari világítástechnika területén is az eltérő igényekre specializált energiahatékony és emberközpontú megoldásokat tervezünk.

Feladatok:

  • Mérnök csapat napi szintű támogatása
  • Projektekben való aktív részvétel
  • Mérésekben és mérési adminisztráció elvégzése
  • LED-es világítóstestek, alkatrészeik műszaki dokumentációja a vezető mérnök irányításával

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Folyamatban lévő gépész, villamos vagy mechatronikus mérnök tanulmányok
  • Solidworks vagy hasonló 2/3D szoftver felhasználói szintű ismerete – gépész, mechatronikus mérnök tanuló esetén
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Heti min. 25 óra vállalása

Munkavégzés helye

Budapest vonzáskörzete

Budapest