Egészségügyi asszisztens (Budapest)

Budapest I. kerületében működő dinamikusan fejlődő, járóbeteg szakellátást végző magán egészségügyi intézmény. Munkatársat keresünk egészségügyi asszisztens pozícióban.

Egészségügyi asszisztens

Feladatok

  • a páciensek egészségügyi ellátásának, szakorvosaink tevékenységének támogatása
  • a vérvételi hely működéséhez szükséges feladatok ellátása, mintavételi tevékenység
  • a páciensek szakorvosi ellátásának előkészítő feladatai
  • a rendelő járóbeteg szakellátó tevékenységének asszisztensi feladatai
  • az egészségügyi ellátást és a rendelő működését biztosító informatikai adminisztrációs rendszerek használata
  • együttműködés a rendelő munkatársaival

Elvárások

  • közép vagy felsőfokú egészségügyi (általános ápoló, szülésznő) végzettség
  • legalább alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • páciens központú gondolkodás
  • önálló, proaktív, felelősségteljes munkavégzés képessége
  • kiváló kommunikációs képesség
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • önálló problémamegoldás képessége

Előnyök

  • nőgyógyászati, endokrionológiai ellátás területén szerzett tapasztalat
  • magán egészségügyi intézményben szerzett hasonló tapasztalat

Amit kínálunk

  • teljes munkaidő pozíció
  • versenyképes fizetés
  • fiatalos, lendületes, professzionális csapat
  • színvonalas, igényes munkakörnyezet
  • könnyű megközelíthetőség

Munkavégzés helye

1013 Budapest

A jelentkezéshez csatolja szakmai önéletrajzát, melyben jelölje meg fizetési igényét.

Budapest