Egészségügyi asszisztens (Budapest)

Budapest I. kerület, VIII. kerület

Vérvételi centrum megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Egészségügyi asszisztens

Elvárások:

  • Minimum egészségügyi végzettség,
  • Nagy gyakorlat vérvételben, mintavételben,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office),
  • Ügyfélorientált attitűd,
  • Nagyfokú önállóság,
  • Gyors problémamegoldó készség, rugalmasság,
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Feladatok:

  • Vérvételben, mintavételben jártas egészségügyi végzettséggel rendelkező kollégákat keresünk kizárólag mintavételre

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkát hosszú távra,
  • Korrekt, bejelentett, versenyképes jövedelmet

Munkavégzés helye:

Budapest