Egészségügyi Asszisztens (Budapest)

Egészségügyi Asszisztens

Partnerünkről:

A gyógyszeriparban tevékenykedő, emberi vérplazmaalapú gyógyszerek előállításával és forgalmazásával foglalkozó partnerünk számára keresünk új kollégákat Nagykanizsai, Budapesti, Debreceni és Miskolci központjukba.

Feladatok:

  • Donorok fogadása, regisztrációja, tájékoztatása
  • Plazmaferezis kivitelezése aferezis készülékkel
  • Informatikai – és egyéb eszközök, berendezések működtetése
  • Dokumentációs feladatok

Elvárások:

  • Középfokú egészségügyi szakképesítés (OKJ 54-55 ápoló, szakápoló)
  • Érvényes működési engedély és MESZK kártya
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Vénaszúrási tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, kezdeményezőkészség
  • Problémamegoldó képesség
  • Barátságos, udvarias, nyitott személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Kiváló munkakörülmények
  • Cafeteria juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Bónuszrendszer
  • Munkába járás támogatás
  • Munka és magánélet egyensúlya, rendszeres és kiszámítható munkaidővel, éjszakai és vasárnapi munka nélkül

Munkavégzés helye

Budapest, Pest

Budapest