egészségügyi asszisztens (Budapest)

Összeszokott csapatunkba várjuk szeretettel, felelősségteljes, derűs, nyugodt kollégánkat.

Akit keresünk:

  • Elemedben érzed magad, ha pörög körülötted a munka
  • Odafigyelsz a részletekre, fontos számodra a precíz munkavégzés
  • Érzed annak jelentőségét, mennyire fontos a pontos előkészítés a minőségi szolgáltatás és a gördülékeny napi munkamenet érdekében
  • Nyugalmat sugárzó, empatikus természettel rendelkezel, megoldás orientált személyiség és jó csapatjátékos vagy

Feladataid lesznek:

  • adminisztratív feladatok ellátása, páciens dokumentáció előkészítése
  • páciens dokumentáció átnézése, a megjelenésnek megfelelően
  • orvosok melletti asszisztencia a járóbeteg ellátásban
  • vérvétel
  • problémák kompetencián belüli kezelése
  • időszakosan besegítés/ helyettesítés a recepció munkájában

 Elvárások:

  • szakirányú végzettség, érvényes működési engedély
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • kiemelkedő kommunikációs, kapcsolatteremtő és együttműködési készség
  • nyitottság a készségek/képességek fejlesztésére

Előny, de nem feltétel:

  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • bérezés megegyezés szerint
  • kedves, befogadó csapat
  • modern munkakörnyezet
  • munkarend hétfő – péntek, esetenként szombat délelőtt, nincs éjszakai műszak
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka

Budapest