Egészségügyi asszisztens (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Belvárosi Orvos-Esztétikai Center megbízásából keresünk általános bőrgyógyászat és esztétikai dermatológia terén munkatársat az alábbi pozícióba:

Egészségügyi asszisztens

Elvárások:

  • Ápolói vagy asszisztensi végzettség,
  • Szakmai gyakorlat min. 2 év,
  • Vérvételben való jártasság,
  • Segítőkész, kedves személyiség

Előnyt jelent:

  • Szakasszisztensi végzettség,
  • Angol és/vagy orosz nyelvtudás

Feladatok:

  • Bőrgyógyászati szakorvosi asszisztens,
  • Orvos-esztétikai kezelésekhez asszisztencia,
  • Teljes körű adminisztráció
  • Páciensek fogadása és irányítása

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Versenyképes bérezés, bérigény megjelölésével,
  • Újdonságok bevezetése, fejlődési lehetőség,
  • Belvárosi intézmény, kellemes környezet