Egészségügyi asszisztens munkatársat keresünk (Budapest)

Egészségügyi asszisztens munkatársat keresünk

Feladatok

  • Foglalkozás-egészségügyi asszisztensi feladatok ellátása
  • Elektronikus adatbázisok kezelése
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Egészségügyi asszisztensi végzettség
  • Vérvételi gyakorlat
  • Gyakorlat EKG felhelyezésében
  • Rugalmasság, önállóság, megbízhatóság,
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalat

Előnyök

  • Foglalkozás-egészségügyi szakvizsga vagy diplomás ápolói végzettség
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Versenyképes, kiemelkedő fizetés
  • Stabil, folyamatosan fejlődő cég
  • Kiszámítható munkahely

Leírás

Partnerünk cége Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő magán-egészségügyi szolgáltatója, tevékenységének bővítése céljából BUDAPESTEN lévő rendelőjébe egészségügyi asszisztens munkatársat keres!

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest