Egészségügyi asszisztens munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Egészségügyi asszisztens munkatársat keresünk

Feladatok

  • Donorok fogadása, regisztrációja, tájékoztatása
  • Plazmaferezis kivitelezése aferezis készülékkel
  • Informatikai – és egyéb eszközök, berendezések működtetése
  • Dokumentációs feladatok

Elvárások

  • Középfokú egészségügyi szakképesítés(OKJ 54-55 ápoló, szakápoló)
  • Érvényes működési engedéllyel és MESZ kártya
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Vénaszúrási tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Csapatmunkára való képesség

Előnyök

  • Munkájára igényes, pontos, precíz munkavégzés
  • Kiemelkedő empátia
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Kiváló munkakörülmények
  • Cafeteria  juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Bónuszrendszer
  • Munkába járás támogatás
  • Munkaruha
  • Munka és magánélet egyensúlya, rendszeres és kiszámítható munkaidővel, éjszakai és vasárnapi munka nélkül

Leírás

Partnerünk cége egy több mint 30 országban jelen lévő  vállalatcsoport tagjaként 1993-as alapítása óta Németországban 41, 2021-től pedig Magyarországon 7 plazmaadományozó központot üzemeltet.

A cég felvétel hirdet EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS munkakörbe,

Munkavégzés helye

Budapest V. kerület

Budapest