Egészségügyi Asszisztens - Tatabánya (Tatabánya)

Egészségügyi Asszisztens - Tatabánya

Leírás

Megszerezted az OKJ 54-55 szakápolói bizonyítványt de nem tudsz elhelyezkedni? Évek óta ápolóként dolgozol és szeretnéd magad új környezetben kipróbálni? Esetleg szeretnél visszatérni az egészségügybe, de nem tudod merre indulj?

Ha a kérdések közül a válasz akár egyre is IGEN akkor ez a TE lehetőséged!

Keressük EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS Kollégáinkat A Tatabányai Exkluzív PLAZMACENTERÜNKBE!

Feladatok

  • Plazmaadóink fogadása és felkészítése a plazmaadásra.
  • A vénapunkció szabályos előkészítése és végrehajtása.
  • Vénabiztosítást követően a plazmaferezis önálló végrehajtása.
  • Plazma ferezisgép kezelése, karbantartása.
  • Fellépő donorreakciók kezelése.

Elvárások
  • Legalább középfokú egészségügyi szakképesítés (OKJ 54-55)
  • Érvényes működési engedély.
  • Kiváló kommunikációs készség.

Előny:
  • Plazmaferezisben való jártasság

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő bérezés, juttatási csomag és hosszú távú munkalehetőség vár rád,
  • Családias munkakörnyezet és támogató csapat,
  • Belső képzések, oktatások és lehetőség a folyamatos fejlődésedre
  • Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező gyógyszergyártó cég vagyunk,

Munkavégzés helye

Tatabánya

Tatabánya