Egészségügyi Hotline munkatárs (Budapest)

Jelentkezz, hogy egy új, innovatív projekten dolgozó csapat részese lehess Te is!

Fiatalokból álló lendületes csapat, megfelelő szakértelemmel.

Egészségügyi HOTLINE munkatárs – Call center munkatárs

Feladatok:

  • Probléma beazonosítása és betegút irányítása beérkező hívások folyamán
  • Ügyfél megfelelő egészségügyi ellátásra történő irányítás
  • Hívásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Panaszkezelés telefonon és e-mailben

Elvárások

  • Call-center/ügyfélszolgáltati munkatársként szerzett tapasztalat, legalább 2 év
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Munkatűrőképesség
  • Terhelhetőség
  • Ügyfélközpontúság
  • Határozott, de kellően udvarias és türelmes fellépés
  • Rugalmasság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kétműszakos munkavállalás
  • Egészségügyben szerzett munkatapasztalat (pl. egészségügyi ellátás szervező)
  • Egészségügyi végzettség

Előny:

  • Aktív, angol nyelvtudás

Miért válassz minket?

  • Friss, fiatal, lendületes csapat
  • Új, innovatív vállalkozás építésében való részvétel
  • Versenyképes fizetés + teljesítmény alapú juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő
  • 12 órás műszakok
  • Beosztástól függően hétvégén is

Munkavégzés helye

  • Budapest

Budapest