Egészségügyi szakápoló (Veszprém)

A hirdetés már lejárt!

Veszprém Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Egészségügyi szakápoló

Elvárások:

  • Magyar állampolgárság,
  • Állandó belföldi lakóhely,
  • 18. életév betöltése, és életkora a hivatásos szolgálat rá irányadó felső korhatáránál legalább tíz évvel kevesebb,
  • Büntetlen előélet, kifogástalan életvitel ellenőrzés vállalása,
  • Egészségi, pszichikai, fizikai alkalmasság,
  • Állami középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány), a bizonyítvány hitelességének ellenőrzéséhez való hozzájárulás,
  • OKJ-54 ápoló/asszisztens, körzeti ápoló, körzeti közösségi szakápoló, diplomás ápoló, foglalkozás-egészségügyi szakápoló, üzemi ápoló, szakasszisztens,
  • Érvényes működési nyilvántartási igazolvány, egészségügyi szakdolgozói kamarai tagság

Előnyt jelent:

  • Büntetés-végrehajtási szakmai gyakorlat,
  • Legalább három év egészségügyi szakterületen szerzett gyakorlat,
  • Államilag elismert nyelvvizsga (angol, német, francia, orosz, arab, kínai nyelvekből),
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Robotzsaru Neo és a FANY program ismerete

Feladatok:

  • Az intézet személyi és fogvatartotti állományának egészségügyi ellátásában való részvétel, elsősegély-nyújtási feladatok ellátása,
  • Orvosi rendeléseken történő aktív részvétel,
  • Gyógyszerek és gyógyászati segédeszközök megrendelése, nyilvántartása, adagolása, osztása,
  • Az intézet közegészségügyi és járványügyi feladatainak végrehajtásában való részvétel,
  • Önállóság, nagyfokú terhelhetőség, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Törvény szerinti illetmény, utazási költségtérítés, cafeteria, teljes munkaidő, határozatlan időtartam

Munkavégzés helye:

Veszprém

Veszprém