Egészségügyi szakápoló (Veszprém)

A hirdetés már lejárt!

Veszprém Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Egészségügyi szakápoló

Elvárások:

Magyar állampolgárság, Állandó belföldi lakóhely, 18. életév betöltése, és életkora a hivatásos szolgálat rá irányadó felső korhatáránál legalább tíz évvel kevesebb, Büntetlen előélet, kifogástalan életvitel ellenőrzés vállalása, Egészségi, pszichikai, fizikai alkalmasság, Állami középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány), a bizonyítvány hitelességének ellenőrzéséhez való hozzájárulás, OKJ-54 ápoló/asszisztens, körzeti ápoló, körzeti közösségi szakápoló, diplomás ápoló, foglalkozás-egészségügyi szakápoló, üzemi ápoló, szakasszisztens, Érvényes működési nyilvántartási igazolvány, egészségügyi szakdolgozói kamarai tagság

Előnyt jelent:

Büntetés-végrehajtási szakmai gyakorlat, Legalább három év egészségügyi szakterületen szerzett gyakorlat, Államilag elismert nyelvvizsga (angol, német, francia, orosz, arab, kínai nyelvekből), Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Robotzsaru Neo és a FANY program ismerete

Feladatok:

Az intézet személyi és fogvatartotti állományának egészségügyi ellátásában való részvétel, elsősegély-nyújtási feladatok ellátása, Orvosi rendeléseken történő aktív részvétel, Gyógyszerek és gyógyászati segédeszközök megrendelése, nyilvántartása, adagolása, osztása, Az intézet közegészségügyi és járványügyi feladatainak végrehajtásában való részvétel, Önállóság, nagyfokú terhelhetőség, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

Törvény szerinti illetmény, utazási költségtérítés, cafeteria, teljes munkaidő, határozatlan időtartam

Munkavégzés helye:

Veszprém

Veszprém