Egyengető lakatos-Beled (Beled)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk beledi munkavégzésre keres egyengető lakatos munkatársat.

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk beledi munkavégzésre keres egyengető lakatos munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:
• Hidraulikus présgépen és kézi présen alkatrészek egyengetése
• Az előírt síklapúsági, egyenességi követelmények beállítása, kiegyengetése
• Szükség szerint csiszolások és menetkalibrálások elvégzése
• Hegesztett termékek összeállítása, ellenőrzése és a hibák javítása
• Az elkészült termékek mennyiségi és minőségi ellenőrzése
• A gyártási folyamatban való aktív részvétel
• Technológiai fegyelem és a minőségügyi követelmények betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Fémipari és lemezmegmunkálási területen szerzett tapasztalat
• Műszakirajz olvasás gyakorlati szintű ismerete
• Lakatosi munkakörben szerzett tapasztalat
• Egyműszakos munkarend vállalása
• Monotónia tűrés
• Pontos, precíz munkavégzés

Előny:
• Szakirányú hegesztői végzettség
• Tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk:
• Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő
• Br alapbér 1954 Ft/ óra + 30% műszakpótlék + prémium + Cafateria (SZÉP kártya)
• Utazási hozzájárulás
• Fejlődési, előrelépési lehetőség, szakmai kihívások

Munkarend:
• Egyműszakos munkavégzés- napi 8 órában (6:00-14:00)
• túlórázási lehetőség

Munkabér

  • bruttó  1 954 - 2 554  Ft  / óra
Beled