EHS Folyamatirányító (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk a régió legnagyobb független repülőgép karbantartó vállalata, amely 30 éves múltra tekint vissza a Liszt Ferenc repülőtéren. A közel 750 fős cég magasan képzett szakemberekkel kiváló minőségű szolgáltatásokat kínál a karbantartástól a legmélyrehatóbb javításokig, főként a legismertebb Boeing és Airbus repülőgép típusokon.

Ha érdekel a repülőtér világa, emellett egy stabil, megbízható céget keresel, ahol folyamatosan szélesítheted a szakmai tudásod, Ez a Te helyed!

EHS Folyamatirányító

Feladatok

⦁    Napi, heti, havi EHS Auditok elvégzése Maglódon naponta, valamint külső telephelyeken, min. havi egyszer, (Debrecen, Budaörs, Kecskemét).
⦁    Emelőgépekkel kapcsolatos adminisztratív ügyintézés (Denxpert rendszerben), üzembe helyezési dokumentációk előkészítése, határidők nyomon követése, a Cég emelőgép szakértőjével és szerviz partnereivel hibák/hiányosságok egyeztetése.
⦁    Tűzvédelmi berendezések (tűzoltó készülék, nyílászáró, irányfény, stb.) üzemeltetői ellenőrzéseinek, karbantartásainak szervezése.
⦁    Területére vonatkozó EHS oktatási anyagok naprakészen tartásában az EHS Mérnök támogatása.
⦁    Területtel kapcsolatos hulladékelszállítás dokumentumainak előkészítése, szállítás megszervezésében való részvétel.
⦁    A területen történt balesetek kivizsgálásában való részvétel, gyökérok elemzés elvégzése, javító intézkedés meghatározásában való közreműködés, majd az intézkedésről tájékoztatás készítése a terület dolgozói számára.
⦁    Safety Management Systemen keresztül érkezett, területével kapcsolatos EHS vonatkozású bejelentések vizsgálatában való részvétel, gyökérok elemzés elvégzése, javító intézkedés meghatározásában való részvétel.
⦁    Szabályzatok, kockázatértékelések, utasítások, eljárások területre vonatkozó részeinek naprakészen tartásában való részvétel, EHS Mérnök munkájának támogatása.
⦁    Helyettesítés (távollét) esetén, a fenti feladatok elvégzésében történő közreműködés az Aeroplex Kft. Budapest Aiport területén található MRO-n.

Követelmények

⦁    Középfokú Munka- és Tűzvédelmi végzettség
⦁    Minimum középfokú műszaki végzettség, vagy releváns gyakorlat/tapasztalat
⦁    B kategóriás jogosítvány
⦁    Alapfokú angol nyelvtudás
⦁    Minimum 3 év releváns EHS gyakorlat.
⦁    MS Word, Excel, PowerPoint készség szintű ismerete

Előnyt jelent:
⦁    Felsőfokú munka-, vagy tűzvédelmi szakképesítés
⦁    Környezetvédelmi végzettség,
⦁    Emelőgép ügyintézői, vagy kezelői szakképesítés
⦁    ISO 9001/14001/45001 belső auditor/vezető auditor/komplex irányítási vezető tanfolyam
⦁    Tűzvédelmi szakvizsga (1, 2)
⦁    MS Visio, Planner, Project; Denxpert, Fireg, IBM Maximo használatának ismerete

Amit kínálunk

⦁    Vállalati bónusz
⦁    Sportolási kedvezmények (AYCM)
⦁    Élet- és balesetbiztosítási program
⦁    Bank- és mobil előfizetési kedvezmények
⦁    Munkába járási támogatás
⦁    Étkezési hozzájárulás
⦁    Belső és külső képzések
⦁    Szakmai fejlődési lehetőség
⦁    Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Budapest