EHS Igazgató (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nemzetközi tulajdonban lévő gyártó vállalat.

Részükre keresünk felsővezetőt, az alábbi pozícióba:

EHS Igazgató

Feladatok

  • A teljes gyár SHE tevékenységét össze fogja fogni a leendő vezető;
  • A csapat kb. 20 fős, amiben vannak vegyesen mérnökök, technikusok és termelésben dolgozók is;
  • A hatósági kapcsolattartás, engedélyeztetések, auditok koordinálása is a leendő vezető felelőssége lesz;
  • Ezeken kívül pedig:
  • Az oktatási anyagok aktualizálása, oktatások megtartása;
  • Esetleges balesetek kivizsgálása, balesetek megelőzése (kvázi balesetek feltérképezése);
  • Kockázatértékelések elkészítése;
  • Munkavédelmi stratégia meghatározása;
  • Területhez tartozó budget elkészítése;
  • Kollégák fejlesztése, motiválása.

Elvárások

  • Munkavédelmi szakmérnöki végzettség;
  • Releváns, vezetői tapasztalat gyártó vállalatnál;
  • Aktív angol nyelvtudás - szóban és írásban kell majd használni, szakmai környezetben.

Amit kínálunk

  • Vállalati gépjármű magánhasználatra;
  • Cafeteria;
  • High tech technológia.

Munkavégzés helye

  • Győr, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr