EHS koordinátor (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Stabil hátterű gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

EHS koordinátor

Feladatok

  • Teljeskörű munkavédelmi és környezetvédelmi feladatok ellátása, munkavédelem képviselete a hatóságok előtt;
  • Belső előírások és a törvényi előírások ismerete ezek változásainak követése és rendszerbe foglalása;
  • Európai üzletág EHS management rendszerének helyi üzemeltetése, fenntartása, fejlesztése;
  • Jogszabályokban, szabványokban meghatározott munkavédelmi-, tűzvédelmi- környezetvédelmi- energiairányítási követelmények betartása és betartatása;
  • A tevékenységi körrel kapcsolatos balesetek, veszélyhelyzetek megelőzéséhez megfelelő EHS stratégia kialakítása;
  • ISO 14001, 45001, 50001 belső és külső auditokra való felkészítés, auditok támogatása, a javító akciók felkövetése és a rendszer frissítése szükség esetén;
  • Veszélyes áru szállítási biztonsági tanácsadói feladatok (ADR);
  • Hatóságokkal történő kapcsolattartás, engedélyeztetések koordinálása, bejelentések, kérelmek, nyilvántartás, adatszolgáltatás, tájékoztatási kötelezettségek teljesítése;
  • EHS oktatások az új belépőknek és az ismétlő oktatások megtartása;
  • Jogszabályi, szabványi előírások folyamatos nyomon követése, követelmények meghatározása, intézkedések bevezetése;
  • Folyamatos fejlesztési lehetőségek feltérképezése a munka- és környezet- és tűzvédelem, energia hatékonyság fejlesztésének előmozdítása érdekében.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Gyártó vállalatnál szerzett 3-5 év releváns tapasztalat;

Amit kínálunk

  • Nyugati cégkultúra
  • Bejárás támogatása
  • Cafeteria

Előnyök

  • SAP ismeret;
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Komárom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom