EHS- Környezetvédelmi adminisztrátor (Göd)

Elektromos autók akkumulátorának gyártásával foglalkozó partnerünkhöz várjuk akár pályakezdők jelentkezését is Gödre 'EHS- Környezetvédelmi adminisztrátor' pozícióba!

EHS- Környezetvédelmi adminisztrátor

Feladatok

a gyár területén elhelyezkedő porleválasztó gépek tisztításának koordinálása, ütemezése, műszaki ellenőrzése

hulladék szállítások ellenőrzése, mérlegelése

a selejt cella kezelés felügyelete (semlegesítő, és hulladékudvar ellenőrzése)

EHS szabályok betartása és betartatása

észlelt rendellenességek jelzése

iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása

általános és környezetvédelmi adminisztratív feladatok ellátása

vezetőség támogatása

Követelmények

minimum középfokú végzettség

tisztatérben való munka vállalása

középszintű angol nyelvismeret ( napi használat)

MS Office (Excel, Word) kiváló ismerete

pontosság, precizitás

jó kommunikációs képesség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

versenyképes jövedelem (alapbér + bónusz + béren kívüli juttatás)

oktatásokon, képzéseken való részvételi lehetőség

vállalati busz / bejárás támogatása

modern munkakörnyezet

általános irodai munkarendben történő munkavégzés (8:00-16:40)

Munkavégzés helye

Göd

Göd