EHS MANAGER (Fejér megye)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

EHS MANAGER

(16-0559)

pozícióba.

Feladatok

  • 1 fő beosztott (EHS mérnök) szakmai irányítása,
  • Az ügyvezető igazgatónak való rendszeres riportálás,
  • Környezetvédelmi mérések, vizsgálatok megszervezése,
  • Hulladék keletkezés ellenőrzése, nyilvántartás vezetése,
  • EHS szabályzatok elkészítése és folyamatos felülvizsgálata,
  • Kapcsolattartás a foglalkozás-egészségügyi szolgálattal, és a munkavédelmi képviselőkkel,
  • Új ESH programok, oktatások és megoldások javaslata, kidolgozása, bevezetése, és folyamatos felügyelete.

Elvárások

  • Munkavédelmi szakmérnök VAGY munkavédelmi technikus végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Gyártócégnél, EHS területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Céges autó,
  • Cafeteria, éves bónusz, egyéb juttatások,
  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér.

A munkavégzés helye

Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0559”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.