EHS manager (Békés megye)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

EHS manager

(16-1205)

pozícióba.

Feladatok

  • Jogszabályi és gyári előírások betartásával kapcsolatos problémák azonosítása,
  • A regionális EHS vezető támogatása,
  • Végrehajtókkal, belső partnerekkel való kapcsolattartás,
  • EHS események kivizsgálása, riportok készítése,
  • EHS és kockázatkezelési rendszerek biztosítása,
  • A gyár személyzetének technikai és jogszabályi EHS támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Munkavédelmi végzettség,
  • Termelő vállalatnál, munkavédelem területén szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Versenyképes fizetési és juttatások.

A munkavégzés helye

Békés megye és Csongrád megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1205”-ös referenciaszám feltüntetésével.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu