EHS mérnök (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi tulajdonban lévő, egészségügyi termékeket gyártó Partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

EHS mérnök

Feladatok

  • Munkavédelmi és környezetvédelmi feladatok ellátása és felügyelete;
  • Kapcsolattartás külső hatóságokkal, alvállalkozókkal;
  • EHS szakterület oktatási anyagainak elkészítése, valamint belépő és ismétlődő oktatások megtartása;
  • Belső auditokon való részvétel, audit dokumentációk elkészítése;
  • Munkabalesetek kivizsgálása, dokumentálása;
  • Beruházások támogatása, szakmai véleményezése.

Elvárások

  • Felsőfokú munkavédelmi és/vagy környezetvédelmi végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Szakmai tapasztalat munkavédelmi és környezetvédelmi területen.

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi háttér és hosszútávú munkalehetőség;
  • Nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége;
  • Motiváló bér és juttatási csomag.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya