EHS Mérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk a régió legnagyobb független repülőgép karbantartó vállalata, amely 30 éves múltra tekint vissza a Liszt Ferenc repülőtéren. A közel 750 fős cég magasan képzett szakemberekkel kiváló minőségű szolgáltatásokat kínál a karbantartástól a legmélyrehatóbb javításokig, főként a legismertebb Boeing és Airbus repülőgép típusokon.

Ha érdekel a repülőtér világa, emellett egy stabil, megbízható céget keresel, ahol folyamatosan szélesítheted a szakmai tudásod, Ez a Te helyed!

EHS Mérnök

Feladatok

⦁    Napi, heti, havi EHS ellenőrzések végzése a hangárak, raktárak, műhelyek és kapcsolódó irodák területén.
⦁    Eljárások szabályzatok naprakészen tartásában való részvétel, jogszabálykövetés, EHS-t érintő változások kommunikálásának előkészítése.
⦁    Havi EHS auditok megtervezése, vezetése.
⦁    Tevékenység során felhasználásra kerülő veszélyes anyagok MSDS lapjainak naprakészen tartása, új anyagok esetén angol nyelvű adatlapokból magyar nyelvű felhasználói útmutató készítése, Denxpert rendszerben.
⦁    CSRD és ESG-hez kapcsolódó rendszerek kialakításában, jogszabályi megfelelőség fenntartásában, külső partner munkájának támogatása.
⦁    Hatósági ellenőrzések során, veszélyes anyagokkal/keverékekkel kapcsolatos kérdésekben EHS terület képviselése.
⦁    Új szabályzatok, eljárások előkészítése, területek bevonása, légyügyi szabályozásokkal történő összehangolása.
⦁    Ergonómiával kapcsolatos szemlélet változásának elősegítése, egészségtudatosság fejlesztő kampányok szervezésében támogatás.
⦁    Közreműködés és szakmai támogatás a területek számára ISO 14001 és ISO 45001 bevezetésében, kapcsolattartás külső szolgáltatóval.
⦁    EHS oktatás fejlesztésében való részvétel, a jogszabályi megfelelés folyamatos fenntartása, biztonságtudatosság fejlesztése.
⦁    Veszélyes hulladékokkal és légijármű üzemanyag ügyintézéssel kapcsolatos feladatokban közreműködés.

Követelmények

⦁    Befejezett Munkavédelmi Szakmérnök végzettség
⦁    Minimum BSc műszaki, vagy természettudományos végzettség
⦁    Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
⦁    MS Office szoftverek készség szintű ismerete (Excel, PowerPoint, Word)
⦁    B kategóriás jogosítvány
⦁    Minimum 3 év releváns EHS Mérnöki szakmai tapasztalat
⦁    Eljárások készítésében tapasztalat
⦁    Elméleti és gyakorlati EHS oktatások tartásában szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:
⦁    Közép/Felsőfokú tűzvédelmi szakképesítés
⦁    Környezetvédelmi végzettség,
⦁    ISO 9001/14001/45001 belső auditor/vezető auditor/komplex irányítási vezető tanfolyam
⦁    Tűzvédelmi szakvizsga (1, 2)
⦁    MS Visio, Planner, Project; Denxpert, Fireg, IBM Maximo használatának ismerete

Amit kínálunk

  • Vállalati bónusz
  • Sportolási kedvezmények (AYCM)
  • Élet- és balesetbiztosítási program
  • Bank- és mobil előfizetési kedvezmények
  • Munkába járási támogatás (kormányrendelet szerint)
  • Étkezési hozzájárulás
  • Belső és külső képzések
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Budapest