EHS mérnök (Győr) (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi tulajdonú gyártó vállalat csapatába keresünk  tapasztalattal rendelkező kollégát a következő pozícióba:

EHS koordinátor (Győr)

Feladatok

  • Munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi feladatok ellátása;
  • Dokumentációk készítése, felülvizsgálatuk,
  • Bejárások, oktatások megtartása;
  • Rendszeres munkavédelmi ellenőrzések;
  • Munkabalesetek kivizsgálása;
  • Munka-, baleset-, tűzvédelmi szabályzatok készítése;
  • Kapcsolattartás a szakhatóságokkal;
  • Megelőzési stratégia kidolgozásában való részvétel;
  • Kockázatkezelések készítése;
  • Környezeti tényezők, hatások vizsgálata;
  • Környezetvédelmi bevallások készítése;

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Környezetmérnök , Munkavédelem);
  • Angol és/vagy német aktív nyelvtudás;
  • 3-5 év ipari környezetben szerzett munkavédelmi, környezetvédelmi tapasztalat;

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő;
  • Bejárás támogatása;
  • Bónusz, cafeteria;
  • Folyamatos fejlődés lehetősége, szakmai kihívás.

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát.
  • Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr