EHS mérnök (Heves megye) (Maklár)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

EHS mérnök (Heves megye)

Feladatok

  • Munka-, tűz-, egészség- és környezetvédelmi feladatokban való közreműködés;
  • Oktatások és auditok, szemlék végrehajtása;
  • Együttműködés a központi EHS csapattal és a magyar hatóságokkal;
  • Alvállalkozók EHS szempontok szerinti ellenőrzése;
  • EHS mérőszámok biztosítása, adatszolgáltatás, fejlesztési javaslatok összeállítása;
  • Beruházások és projektek EHS támogatása;
  • Kockázatfelmérésekben / értékelésekben való részvétel;
  • Hulladékmenedzsment;
  • Üzembe helyezési és használatbavételi eljárásokban való közreműködés;
  • ISO14001, ISO45001 rendszerek működtetése.

Elvárások

  • Felsőfokú munkavédelmi végzettség;
  • Hasonló területen szerzett néhány éves releváns tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Felsőfokú műszaki végzettség.

Amit kínálunk

  • Egészséges munkakörnyezet;
  • Emberközpontú vállalat;
  • Családias légkör;
  • Stabil csapat és vállalati háttér;
  • Versenyképes bér, juttatási csomag és bejárás támogatás;
  • Költözés esetén lakhatási támogatás.

Munkavégzés helye

  • Maklár, Eger

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Maklár