EHS mérnök (Tatabánya) (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk csapatába keresünk kollégát a következő pozícióba:

EHS mérnök (Tatabánya)

Feladatok

  • Az üzem összes biztonsági folyamatainak ellenőrzése és kezelése, minden biztonsági eljárás előkészítése és naprakészen tartása- a saját területén;
  • Munkavédelmi szaktevékenységek végzése;
  • Hivatalos riportok, bevallások készítése a kapcsolódó hatóságok felé;
  • A vegyianyag kezelés és engedélyeztetés, jóváhagyása, a kapcsolódó dokumentációk napra készen tartása;
  • ISO 45001 rendszer kezelése (akkreditációs auditok és adminisztrációs feladatok);
  • Jogszabályi megfelelés biztosítása;
  • Munka-, és tűzvédelmi oktatások lebonyolítása;
  • Munkavédelmi szemlék, belső auditok lebonyolítása;
  • Egyéb a jogszabályokból adódó munkavédelmi feladatok ellátása.

Elvárások

  • Munkavédelmi szakmérnök végzettség;
  • 2-3 év hasonló munkakörben, gyártócégnél szerzett tapasztalat;
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Magabiztos MS Office ismeretek (Excel,Word, Power Point);

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség;
  • Versenyképes fizetés;
  • Bejárás támogatása,
  • Cafeteria,
  • Élet-, baleset- és egészségbiztosítás minden munkavállalónkra.

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár, Mór, Budaörs, Oroszlány, Bicske, Győr, Komárom, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya