EHS munkatárs (Dorog)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

EHS munkatárs

Feladatok

  • Munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi és egészségvédelmi oktatások megtartása a kollégák és új belépők részére;
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, területi munkavédelmi képviselőkkel;
  • Részvétel az ISO 14001 környezetirányítási rendszer támogatásában, működtetésében;
  • Munkahelyi balesetek kivizsgálása, jegyzőkönyv elkészítése;
  • Új eszközök üzembe helyezésének ellenőrzése;
  • EHS jogszabályok nyomon követése;
  • EHS dokumentációs és nyilvántartási rendszer felkövetése;
  • Egyéb munkakörhöz kapcsolódó feladatok ellátása.

Elvárások

  • Minimum középfokú munkavédelmi technikusi vagy környezetvédelmi végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerezett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés
  • 100%-os bejárás támogatás
  • Cafeteria
  • Jó légkör

Előnyök

  • Tűzvédelmi előadói vagy környezetvédelmi képesítés

Munkavégzés helye

  • Dorog, Tata

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Dorog