EHS MUNKATÁRS (Tiszaújváros)

Akár azonnali kezdési lehetőséggel keressük leendő EHS munkatársunkat.

EHS MUNKATÁRS

Feladataid lesznek:

  • Környezetvédelmi megbízotti feladatok (hatósági engedélyezések, jelentések, ellenőrzések, bevallások stb.)
  • Az egészségvédelmi és munkabiztonsági tevékenység irányítása
  • ISO rendszerek irányítása, külső és belső auditok megszervezése
  • Törvényi megfelelés nyomon követés
  • Klasszikus vezetői feladatok
  • Munkatársaid fejlesztése

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Környezetvédelmi MSc. végzettség (környezetmérnök, anyagmérnök stb.)
  • Hulladékgazdálkodásban szerzett min. 5 éves tapasztalat
  • Erős írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség, határozott fellépés
  • Proaktív, innovatív gondolkodásmód
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • IT-jártasság, az MS Office, kiemelten Excel felhasználószintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Vezetői tapasztalat
  • Környezetvédelmi és/vagy tűzvédelmi képzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Amit a munkádért cserébe ajánlunk:

  • Alapbéren felüli juttatási csomag
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon, laptop, céges autó)
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Része lehetsz egy erős csapatnak, ahol tanulhatsz másoktól, és Te is taníthatsz

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

  • 3581 Tiszaújváros, TVK Ipartelep

  • Jelentkezni a 3581 Tiszaújváros, Pf. 11. postacímre, vagy a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva elküldött fényképes önéletrajzzal lehet, a pozíció megjelölésével. Kérjük, pályázatodban tüntesd fel a munkakör betöltésének várható kezdési időpontját és nettó bérigényed!
  • Pályázatod befogadási feltétele az adatkezelési hozzájáruló nyilatkozat kitöltése, mely honlapunkról letölthető (www.ecomissiokft.hu --> Cégismertető --> Állásajánlatok), vagy személyesen, a Titkárságon kérhető.

Tiszaújváros