EHS specialista (Tatabánya) (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Zöldmezős gyártó cég csapatába keresünk -bővülés miatt-  az alábbi pozícióba kollégát:

EHS specialista (Tatabánya)

Feladatok

  • Részvétel az EHS folyamatok kialakításában;
  • Bejárások szervezése és végrehajtása;
  • Részvétel az eltérések, észrevételek és balesetek kivizsgálásában;
  • Oktatások szervezése, megtartása;
  • Mérések és felülvizsgálatok koordinálása;
  • Gépek felülvizsgálata, üzembe helyezése;
  • Kockázatértékelés elkészítése, veszélyek azonosítása
  • Adatok összegyűjtése, nyilvántartások naprakész vezetése;
  • Vegyi anyag management támogatása;
  • Hulladékkezelés koordinálása;
  • Bevallások elkészítése;
  • Tűzvédelmi folyamatok támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan Környezetmérnök végzettség);
  • Munkavédelmi szakképesítés (felsőfokú);
  • Min. 3-5 év gyártó cégnél szerzett tapasztalat;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Tapasztalathoz mért bérezés;
  • Cafeteria már az első hónaptól;
  • Jelenléti bónusz;
  • Bejárási támogatás;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Továbbképzések;
  • Családias hangulat;
  • Induló beruházás, így a rendszerek kialakításakor a cég számít a véleményedre, tapasztalatodra;
  • Változatos feladatok.

Előnyök

  • Tűzvédelmi előadó végzettség és egyéb kapcsolódó végzettségek megléte;

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya