Éjszakai assistance ügyintéző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Colonnade Insurance S.A. Luxemburgban került bejegyzésre és Magyarország mellett számos kelet-európai országban megtalálhatóak. A Colonnade Insurance S.A. Magyarországi Fióktelepe tevékenységét 2016-ban kezdte meg. Céljuk, hogy a kelet-európai régióban a Colonnade az elsőrangú ügyfélkiszolgálásról és az innovatív megoldásairól legyen ismert.

Éjszakai assistance ügyintéző

Feladatok

  • A magyarországi irodába befutó telefonhívások kezelése
  • Kapcsolattartás a külföldön tartózkodó, segítségre szoruló ügyfelekkel és külföldi szolgáltató partnerekkel magyar és angol nyelven egyaránt
  • Segítségnyújtás megszervezése és adminisztrációja
  • Beérkező, szervezés alatt álló adminisztrációja

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Empatikus, segítőkész hozzáállás

Munkaidő

  • Hétköznapokon délután 17:00 és reggel 8:00 óra között, hétvégén pedig 12 vagy 24 órás ügyeletben
  • Heti min. 2 műszak vállalásával
  • Heti 25-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Br. 1900 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Rugalmas beosztás
  • Céges eszközök
  • Munkavégzéshez szükséges szakmai képzés és tapasztalat

Előnyök

  • Ügyfélszolgálati vagy call center tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest