Éjszakai csomagrendezés (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A FedEx a csomagküldés területén nyújt megbízható szolgáltatásokat ügyfeleinek iparágtól és a vállalat méretétől függetlenül. A 18. kerületi modern, logisztikai elosztó központba várják most diákok csatlakozását az éjszakai műszakok támogatására, azonnali munkakezdéssel.

Éjszakai csomagrendezés

Feladatok

  • ​Légi és közúti logisztikai folyamatokban való részvétel
  • A csomagok adatainak beolvasása, azonosítása illetve szortírozása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév

Munkaidő

  • Éjszakai beosztás: 22:00-06:00
  • Kötelező havi 1-2 vasárnap éjszakai műszak vállalása (22:00-06:00)
  • Minden héten vasárnaptól csütörtökig lehet dolgozni
  • Heti minimum 16 óra, azaz heti 2 alkalom vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 3032 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 3032 Ft lesz
  • Rugalmas munkaidő, heti beosztások
  • Hosszú távú diákmunka
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

A munkavégzés helye az összes közegészségügyi előírásnak megfelel, a dolgozók/diákok minden műszak elején megfelelő védőfelszerelést kapnak.

A Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren dolgozhatsz, ahova a Nyugatiból vonattal kb. 20 perc alatt eljuthatsz. Ha a Nyugati nem esik útba, akkor Zugló és Kőbánya-Kispest állomásokon szintén felszállhatsz a reptérre tartó vonatra. A budapesti BKK bérleted érvényes erre a távolságra!

Előnyök

  • Raktári munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XVIII.

Budapest