Éjszakai takarítási vezető (Hajdúböszörmény)

Éjszakai takarítási vezető munkatársat keresünk!

Feladatok

  • Több munkaterületen takarító kollégák (10 fő) munkáját ellenőrizni, szervezni és irányítani.
  • Munkaeszközök és tisztítószerek leltározása, pótlása
  • Új munkatársak betanítása, napi munkájuk irányítása és ellenőrzése
  • Az üzem gépeinek mosása, fertőtlenítése, súrolása
  • A szállítószalagok mosása, fertőtlenítése, súrolása
  • A padló, a mennyezet és az oldalfal mosása, fertőtlenítése, súrolása
  • A takarítási feladatok dokumentálása

Elvárások

  • Pontos, precíz, munkavégzés
  • Befejezett 8 általános iskola
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, biztos jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

4220 Hajdúböszörmény Kinizsi Pál utca 13. szám alatt

Küldd el fényképes szakmai önéletrajzod bérigény megjelölésével.

Hajdúböszörmény