Éjszakai takarító-Sárvár (Sárvár)

Cégcsoportunk sárvári munkavégzésre keres Üzemi takarító munkatársat, akár azonnali kezdéssel!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk sárvári munkavégzésre keres üzemi takarító munkatársat, akár azonnali kezdéssel! Jelentkezz csapatunkba és mi mindenben segítünk Neked!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk sárvári munkavégzésre keres üzemi takarító munkatársat, akár azonnali kezdéssel!

Jelentkezz csapatunkba és mi mindenben segítünk Neked!

Feladatok:
• Üzemi gépek és terület tisztán tartása, fertőtlenítése

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Üzemi gépek takarításában szerzett tapasztalat
• Élelmiszeripari tapasztalat (húsfeldolgozás)
• Állandó éjszakás munkarend vállalása (21:40-5:40)
• Megbízhatóság, rugalmasság
• Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
• Hosszútávú, határozatlan idejű munkalehetőség
• Órabér: n 1200 Ft- napi bejelentés esetén
• Szerződés esetén: br 280 000 Ft/ hó
• Munkába járás költségtérítés – 35 Ft/km gépkocsi vagy a bérlet 100%-a
• Ingyenes céges buszjárat
• Kiemelkedő termelési körülmények
• Akár azonnali munkakezdés- folyamatos felvételi időpontok
• Túlóra lehetőség

Munkabér

  • bruttó  280 000  Ft  / hó
Sárvár