Éjszakai ügyeletes nevelőtanár (Budapest)

A Magyar Táncművészeti Egyetem Nádasi Ferenc Gimnáziuma és Kollégiuma

éjszakai ügyeletes nevelőtanárt

keres

Feladatok:

  • általános és középiskolás korú tanulók éjszakai kollégiumi felügyelete heti 1 alkalommal (péntek éjszaka) megbízási szerződés keretében

Pályázati feltétel:

  • szakirányú végzettség (kollégiumi nevelőtanár, gyógypedagógus, konduktor, szociálpedagógus, játék- és szabadidő-szervező tanár, tanulási és pályatanácsadó tanár, tehetségfejlesztő tanár, hittanár-nevelő tanár, pedagógia szakos tanár és pedagógia szakos nevelő, a nevelő-oktató munka pedagógiai szakaszának megfelelően tanító, tanár.)

Előnyök:

  • korábbi kollégiumi tapasztalat,
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete.

Munkavégzés helye:

Budapest XIV. kerület

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • önéletrajz,
  • iskolai végzettséget tanúsító okiratok magyar nyelvű másolata,
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt, vagy annak megigényléséről szóló igazolószelvényt,
  • hozzájáruló nyilatkozatot arról, hogy a pályázó a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.

Állás típusa: részmunkaidő, heti 1 alkalommal (péntek éjszakánként) megbízási szerződéssel

Munkába állás kezdete: azonnal

Kérjük, hogy pályázati anyagát küldje el legkésőbb 2024. május 20-ig.

Budapest