Éjszakás pénzfeldolgozó (Budapest)

Magyarország meghatározó készpénz-logisztikai vállalata, a Brink’s jogutódja Budapest XI. kerületi kirendeltségébe keres

Éjszakás pénzfeldolgozó

munkakörbe

Feladatok:

  • beérkező tasakok bontása,
  • bankjegyek darabszámának ellenőrzése
  • a feldolgozáshoz szükséges adminisztráció elvégése

Elvárások:

  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • Szabálykövető magatartás

Előnyök:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • valuta vizsga
  • számítógép készség szintű használata

A munkakör előnyei:

  • Teljes munkaidős (heti 40 órás) hivatalosan bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • Egy műszakos munkarend, egy hónapos előre ismert beosztással
  • A munkabér bankszámlára utalva minden hónap 8-ig
  • Fizetett túlóra, kiemelt műszakpótlék
  • Fizetett szabadság és betegállomány
  • Utazási költségtérítés
  • Helyszínen történő üzemorvosi szolgáltatások
  • Kedvezményes mobil flotta dolgozóinknak és családtagjaiknak
  • Betanítás és folyamatos szakmai tréningek
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkaidő:

Teljes munkaidő

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát várjuk.

Budapest