Éjszakás raktári csoportvezető (Maglód)

A Delego Consulting Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő -közvetítési engedélyszám: 680-3/2012-0900

Éjszakás raktári csoportvezető
195

Feladatok

  • Műszakvezető által kiadott utasítások betartása és betarttatása
  • Raktári kisegítők munkájának összefogása, irányítása, ellenőrzése műszakvezető utasításainak alapján
  • Munkafolyamatok felügyelete, azok optimálissá tétele
  • Küldemények csomagolásának és szállításra való előkészítésének felügyelete
  • Sérült csomag esetén a megfelelő előírás betartása
  • Az át nem vett csomagok, visszáruk kezelése
  • Rendellenes küldemények megfelelő helyre való továbbítása, ügyfélszolgálat tájékoztatása
  • Egyes feladók küldeményeivel kapcsolatos monitoring feladatok elvégzése
  • Riportok, jelentések elkészítése
  • A raktári terület tisztán és rendben tartásának biztosítása
  • Munka, tűz- és balesetvédelmi szabályok betartása, a munkáltató által biztosított védőeszközök és munkaruha viselése, illetve a munkavédelmi szabályok munkavállalók általi betartásának ellenőrzése

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Vezetésben, szervezésben szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Stabil hátterű csomagküldéssel foglalkozó partnercégünk részére munkatársakat keresünk ÉJSZAKÁS RAKTÁRI CSOPORTVEZETŐ pozícióba, MAGLÓDI munkavégzésre.

Állandó ÉJSZAKÁS műszak- KIMAGASLÓ bérezés– SZABAD hétvégék

  • KIMAGASLÓ bérezés már a próbaidő alatt is
  • TELJESÍTMÉNY BÓNUSZ
  • AZONNALI kezdés, STABIL munkahely
  • Bejelentett, hosszú távú lehetőség
  • Biztonságos HATÁROZATLAN idejű, 8 órás munkaviszony
  • ÁLLANDÓ éjszakás műszak (19:30-04:30) – SZABAD nappalok és hétvégék
  • Fejlődési és továbblépési lehetőség
  • VADONATÚJ raktáregység, MODERN környezet

Munkavégzés helye

Maglód

Maglód