Eladó (Budapest)

Eladó

Partnercégünkről:

A világ számos országában, köztük Magyarországon is egy olyan kiskereskedelmi bolthálózat, melynek budapesti üzleteiben megtalálhatóak az aktuálisan Magyarországon forgalomban lévő legismertebb kisháztartási gépek.

Főbb feladatok:

  • ügyfelek fogadása, kiszolgálása
  • tájékoztatás nyújtása az ügyfelek számára
  • pénztárgép használata, számlák készítése, napi zárás
  • raktárkészlet nyomonkövetése, áru rendelés
  • bolt  nyitás-zárás
  • üzlet és raktár feltöltése, áruátvétel és polcokra kihelyezés

Elvárások:

  • precíz munkavégzés
  • segítőkész személyiség
  • csapatjátékos
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Windows/Office)

Amit partnercégünk nyújt:

  • teljes munkaidő
  • versenyképes jövedelem
  • támogató, kellemes munkakörnyezet, segítőkész kollégák, lendületes csapat, fejlődési lehetőség
  • stabil háttér
  • munkavégzés helye: Premier Outlets Center

Előny az állás betöltéséhez:

  • angol vagy német nyelvtudás
  • excel felhasználói szintű ismerete

Budapest