ELADÓ (Budapest)

Under Armour üzleteinkbe / Westend, Allee, Premier Outlet Center / keressük új csapattagjainkat.

A BMM RETAIL HU KFT tulajdonosa az az MM SPORT GEAR KFT, aki idén immár 10 éve látja el az Under Armour márka hazai kizárólagos forgalmazói teendőit. Ebben a 10 évben a cég stabil és folyamatos növekedést ért el, ami természetesen döntően a márka egyre dinamikusabb fejlődésének köszönhető, mely globálisan, európai szinten, de hazai viszonylatban is igaz. Az UNDER ARMOUR mára már egy globális és komplex sport brand, mely azonban még mindig rengeteg tartalékkal rendelkezik, így a márka további térnyerése a hazai piacon is szinte garantált.

Feladatok:

  • Az eladó csapat tagjaként fő feladatod lesz a betérő érdeklődők/vásárlók barátságos, udvarias kiszolgálása és a velük való kapcsolattartás
  • A pénztárgép kezelése, részvétel az időszakos leltárak elkészítésében
  • Az üzlet rendjének felügyelete, az üzlet tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hatékony munkavégzés mind önállóan, mind csapatban
  • Kereskedelmi szemléletmód
  • Rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség

Egyéb juttatások:

  • Negyedéves és havi bónusz / mozgóbér
  • 6 havonta Under Armour munkaruha
  • Munkába járási támogatás
  • Dolgozói kedvezmények

Örömmel fogadjuk jelentkezésedet, ha magadat sportszeretőnek, lelkesnek, pozitív beállítottságúnak és gondolkodásúnak tartod, igényes vagy a saját munkádra, tudsz és szeretsz tanulni, fejlődni, csapatban dolgozni, de nem ijedsz meg a felelősségtől és az önálló munkától sem, szeretsz vevőkkel foglalkozni és szeretnél egy dinamikusan fejlődő és egyre népszerűbb prémium sportmárka üzletében eladóként dolgozni. Természetesen előnyt jelent - de nem elvárás - a hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Munkabér

  • bruttó  125 000 - 250 000  Ft  / hó
Budapest