Eladó / pénztáros (Budapest)

Illatszer és kozmetikai termékek forgalmazásával foglalkozó drogériaüzlet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Eladó / pénztáros

Elvárások:

  • Légy részese Magyarország legnagyobb Müller üzletnyitásának, erősítsd csapatunkat a belváros szívében, V. kerületi üzletünk exkluzív környezetében!,
  • Nemzetközi vállalatként fontosnak tartjuk, hogy hatalmas választékunkat minél szélesebb vásárlói körrel ismertessük meg kellemes munkakörnyezetben.,

, Szeretettel várunk csapatunkban:

  • Légy akár pályakezdő, személyre szabott képzésekkel kapsz támogatást karriercéljaidhoz - vagy légy akár sokéves tapasztalattal rendelkező munkatárs, csapatod tudásoddal gazdagíthatod és ismereteidet elmélyítheted egy olyan üzletben, amely több, mint egy drogéria!

Előnyt jelent:

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat,
  • Középiskolai végzettség,
  • Vevőorientált gondolkodásmód, barátságos hozzáállás,
  • Ápolt, igényes megjelenés, udvarias magatartás,
  • Kiváló kommunikációs készség, magabiztosság

Feladatok:

  • Vásárlók magas szintű kiszolgálása,
  • Nyitottság új ismeretek megszerzésére,
  • A termékek vonzó kihelyezése, rendezett polckép biztosítása,
  • Árukészlet biztosítása, leltározás,
  • Eladói, pénztárosi feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér, kellemes munkakörnyezet,
  • Elérhető bér: bruttó 450.000 Ft, OTP SZÉP kártya juttatás és egyéb béren kívüli juttatások (nyitási prémium; 13. havi juttatás),
  • Munkába járás támogatása: Budapest bérlettámogatás,vagy autóval történő munkába járás esetén a kötelező 18 Ft/km helyett 30 Ft/km,
  • Személyzeti vásárlási kedvezmény,
  • 10 év munkaviszony után jubileumi juttatás,
  • Tervezhető munkaidő;
  • Személyre szabott képzések

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest